Bestuur

Het bestuur stelt zich met veel plezier aan u voor! v.l.n.r. en van boven naar beneden: Jeroen Put, Saskia Mos, Jurian Duijzer, Joep van Eijk, Gökhan Sarier, Edward de Geus, Wieske Welbedacht en Mohamed Tiznine. Foto gemaakt door Cees Schilthuizen.

Het bestuur van de DOV bestaat uit de volgende personen:

Saskia Mos-van Gool
Secretaris
secretaris@dov.nl
Jeroen Put
Voorzitter
voorzitter@dov.nl
Mohamed Tiznine
Penningmeester
penningmeester@dov.nl
Edward de Geus
Bestuurslid
edward@dov.nl
Gökhan Sarier
Vice-voorzitter
gokhan@dov.nl
Joep van Eijk
Bestuurslid
joep@dov.nl
Jurian Duijzer
Bestuurslid
jurian@dov.nl
Wieske Welbedacht
Secretariaat
secretariaat@dov.nl

Ere leden

Anneke Maagdenberg
Rob Kooijman
Paul Hendriks
Menke Hopma
Anton Timmers

Onze Business Partners