Deze activiteit heeft reeds plaatsgevonden.

Verslag

Vanaf 17.30 uur werden we welkom geheten in de Augustijnenkerk met het prachtige gezang van Sam Cordes. Wauw, wat was dit prachtig! Na een voorwoord van de voorzitter Jeroen Put, kwamen de burgemeester Wouter Kolff en directeur van Dordrecht Marketing aan het woord. Inspirerend genoeg om deze wat langere zit vol te houden! Met het mooie gezelschap van DOV leden zijn we naar Het Magazijn gelopen. En eigenlijk het enige dat tegen zat was het weer; het kwam met bakken uit de hemel. Dus geen BBQ, maar een walking dinner in Het Magazijn. De traditionele loterij werd gepresenteerd door Jennifer Evenhuis en was dit jaar voor de volgende goede doelen: Stichting Petje af en de Speelgoed bank. Beide doelen voor kinderen in de Drechtsteden die een steuntje in de rug kunnen gebruiken. Door de prachtige prijzen die ter beschikking zijn gesteld door ondernemers uit Dordrecht is er zelfs € 2.500 voor hen opgehaald. Voor het ter beschikking stellen van de prijzen willen we de volgende bedrijven heel hartelijk bedanken, want alleen dankzij hen was deze loterij mogelijk:
Amega autobedrijf
Rabobank                          
DPG                                     
Verstegen                         
Postillion                            
FC Dordrecht                    
Het Magazijn                   
Erica de Winter, Studio Blijmakers               
Sirio Barone                     
Avant                                  
Intertoys                            
Van den Hout                   
Turkish Delight 

Activiteit informatie


Het bestuur van de DOV nodigt jou en je partner uit voor de traditionele BBQ op donderdag 30 juni.
Wij ontvangen je graag in de Augustijnenkerk, Voorstraat 216, de inloop is om 17.30 uur. Na enkele inspirerende speeches zullen wij gezamenlijk naar Het Magazijn lopen voor een heerlijke BBQ en de traditionele loterij voor een lokaal goed doel.

Meld je tijdig aan, want vol is vol bij deze locaties. Aanmelden kan tot en met 23 juni. 

Inspireren, netwerken en lekker eten, toch de beste combinatie? 

Voor onze leden en hun partner zijn geen kosten voor deelname verbonden. Introducés zijn welkom tegen betaling van 75,00 euro per persoon.

Aanmelden kan tot en met 23 juni. 

Met vriendelijke groet,
Jeroen, Mohamed, Saskia, Gökhan, Edward, Jurian, Joep en Wieske

Begin
30 juni 2022 om 17:30
Einde
23:00
Kosten
Geen
Locatie
Augustijnenkerk en Het Magazijn
Organisator
DOV
Thema
Zomer BBQ
Buffet
Ja
Onze Business Partners